Zespół Fiesta

Wasz zespół muzyczny na każdą imprezę!!!

Jesteś odpowiedzialny za organizację dużej imprezy takiej jak: wesele, festyn lub studniówka?

Zastanawiasz się jak zapewnić dobrą zabawę do białego rana?

Szukasz zespołu na wesele lub inną ważna imprezę w Lublinie, Warszawie lub okolicach?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług


Zesp
ół muzyczny Fiesta to idealny wybór, posiadamy znakomitych muzyków o ogromnym doświadczeniu estradowym, od wielu lat obsługujących różnego rodzaju wydarzenia. Bez problemu potrafimy zachęcić wszystkich twoich gości do wejścia na parkiet już od pierwszego utworu! Muzyka to nasza pasja i profesja, gwarantujemy doskonałą, różnorodną zabawę i znakomity kontakt z publicznością. Nasi artyści przekazują widzom wiele entuzjazmu i pozytywnej energii.

Doskonale wiemy jak stworzyć przyjazną atmosferę i porwać do tańca każdego z zaproszonych gości! Jesteśmy elastyczni w kwestii doboru repertuaru i dostosujemy go do rodzaju imprezy oraz Twoich potrzeb i preferencji.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak naszą pracę i występy oceniają nasi klienci, zapraszamy do odwiedzenia zakładki KSIĘGA GOŚCI, aby zapoznać się z referencjami jakie wystawili nam korzystający z naszej oferty.

Zespół muzyczny na wesele Lublin – Warszawa

Podstawowy skład naszego zespołu muzycznego oraz weselnego tworzą trzej muzycy:

  • Wokalistka,
  • Gitarzysta,
  • Klawiszowiec – będący także wokalistą i grający na akordeonie.

Na Państwa życzenie, za dopłatą zapraszamy dodatkowych muzyków, którzy na stale współpracują z naszym zespołem. Gramy ze wspaniałymi perkusistami, znakomitym saksofonistą, lub dodatkowym gitarzystą basowym – koszt każdego dodatkowego instrumentu to 1000 zł. Każdy z grających z nami muzyków został przedstawiony w zakładce SKŁAD.

Serdecznie zapraszamy też na nasz profil na Facebooku, gdzie można znaleźć dużo więcej materiałów z imprez, na których mieliśmy przyjemność występować. www.facebook.com/Zespol.FIESTA

Dodatkowo w naszej ofercie jest świetny rozbudowany zestaw oświetleniowy i w pełni profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy dla wydarzeń muzycznych organizowanych nawet na parę tysięcy osób oraz wytwornicę ciężkiego dymu. Zapraszamy do zapoznania się możliwościami sprzętowymi i przykładowymi realizacjami wizualnymi w naszym wykonaniu w zakładce DEKORACJA SAL ŚWIATŁEM

Zespół Fiesta to przede wszystkim zespół na wesele, który może też zagrać w czasie ślubu kościele „Ave Maria” lub inny wymarzony religijny utwór na skrzypcach, flecie poprzecznym lub saksofonie.

Oprócz wesel (zabaw, oczepin) gramy również na studniówkach, festynach, bankietach eventach i imprezach firmowych, dancingach, prymicjach, premierach, zabawach karnawałowych, balach sylwestrowych, uroczystościach rodzinnych i okolicznościowych (rocznicach, urodzinach, imieninach, itp.) co czyni z nas uniwersalny zespół muzyczny. Lublin i Warszawa – to w tych miastach można nas usłyszeć najczęściej.

Na Państwa życzenie dojeżdżamy do domu Panny Młodej, aby uświetnić błogosławieństwo oprawą muzyczną na gitarze, akordeonie i saksofonie.

Zespół Fiesta to świetny zespół na wesele. Lublin i Warszawa wraz całym województwem lubelskim, mazowieckim i podkarpackim to obszary, które najczęściej obsługujemy, ale jeśli nas zaprosicie i odpowiednio finansowo zmotywujecie to dojedziemy nawet na drugi koniec Polski. Bez problemu wystawiamy dla Państwa rachunki za nasze usługi.

W zakładce NAGRANIA – mogą Państwo zarówno wysłuchać naszych nagrań audio jak i obejrzeć filmy video z imprez, na których graliśmy na żywo. Sprawdź nas i przekonajcie się jak brzmi nasz zespół i jak wygląda zabawa z nami!

W zakładce POLECAMY znajdą Państwo również cenne informacje na temat polecanych przez nas firm z branży ślubnej i weselej, z którymi polecamy współpracę. Jeżeli szukają Państwo fotografa, kamerzystę lub dekoracji z kwiatów lub innych usług weselnych warto tam zajrzeć!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz skorzystania z naszej oferty. Informacje adresowe znajdziecie Państwo w zakładce KONTAKT.