Skład zespołu Fiesta

Fiesta to zespół muzyczny idealny na każde wesele lub imprezę, na której potrzebna jest dobra, energetyczna muzyka taneczna i wspaniała zabawa do białego rana.
Podstawowy skład naszego zespołu muzycznego oraz weselnego tworzą trzy osoby:

  • Wokalistka
  • Gitarzysta
  • Klawiszowiec (będący także wokalistą i grający na akordeonie)

Na Państwa życzenie, za dopłatą zapraszamy do współpracy z naszym zespołem dodatkowych muzyków – perkusistę, saksofonistę i gitarzystę basowego.

Koszt kolejnego instrumentu to 800 zł.

Nasz zespół składa się z wielu utalentowanych artystów. Poniżej przedstawiamy ich sylwetki. Jeżeli potrzebny ci doświadczony i cieszący się dobrą opinią zespół na wesele – wybierz nas, a nie pożałujesz.

Magda – Stanowisko: wokalistka, menadżer

 

Menadżerka zespołu i świetna wokalistka która potrafi zaśpiewać utwory z każdego gatunku muzycznego. Jej rola na imprezie nie ogranicza się do śpiewania, zajmuje się wszelkimi sprawami organizacyjnymi, prowadzeniem zabaw i konkursów jak również całą konferansjerką. Absolwentka I stopnia szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Butoholiczka. Ma blisko 100 par butów i ciągle kupuje nowe czym doprowadza do ruiny nerwy męża jak i domowy budżet. Na co dzień nauczycielka w jednym z lubelskich przedszkoli.

 

Alicja –Stanowisko: Wokalistka i flecistka

 

Wokalistka o wspaniałej barwie głosu, spontaniczna i przebojowa. Prowadzi cała imprezę od konferansjerki po wszelkie zabawy i konkursy a przy tym potrafi rozruszać nawet największych ponuraków. Absolwentka II stopnia szkoły muzycznej w klasie fletu. Na Wasze życzenie zagra w kościele “Ave Maria”. Zespołowa “gwiazda” która wszystkich członków zespołu doprowadza do białej gorączki z powodu notorycznego spóźnialstwa :). Na nieszczęście wszystkich jej wielbicieli już mężatka.

 

Martyna – Stanowisko: Wokalistka, saksofonistka

 

Wokalistka o miłej i ciepłej barwie głosu, która nie dość że fajnie śpiewa to na imprezie zagra Państwu marsza oraz kilka utworów biesiadnych na saksofonie.
Absolwentka I stopnia państwowej szkoły muzycznej w klasie fortepianu i saksofonu.
W przeciwieństwie do “gwiazdy” zawsze punktualna i na czas

Ania – Stanowisko: wokalistka

 

Wokalistka z wieloletnim doświadczeniem i bogatym repertuarze. W Fieście zadebiutowała w roku 2008. Opuściła nas na kilka lat, lecz jak to w życiu bywa… „wszędzie dobrze, ale w Fieście najlepiej” i jest z nami ponownie. Dla wielbicieli głosu Ani dodamy, że może także zaśpiewać dla Państwa podczas ceremonii ślubnej. Wrażenia na długo pozostaną w Waszych sercach.

Łukasz – Stanowisko: Wokalista, klawiszowiec, akordeonista

 

Wokalista z najdłuższym stażem w Fieście. Posiada bardzo szeroki i bogaty repertuar. Świetnie śpiewa nie tylko polskie ale i zagraniczne hity. Świetny konferansjer, na weselu zajmuje się wszelkimi sprawami organizacyjnymi jak i prowadzeniem zabaw, zarówno tych na parkiecie jak i za stołami. Pomimo najdłuższego stażu w zespole przed każdą imprezą ma stres jak by to było jego pierwsze wesele dzięki czemu wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik.

 

Michał – Stanowisko: Wokalista, klawiszowiec, perkusista, akordeonista

 

Człowiek orkiestra. Wokalista o przyjemnej i ciepłej barwie głosu, świetnie sprawdza się we wszystkich gatunkach muzycznych, ale specjalizuje się głównie w polskich tanecznych rytmach. Na weselu zagra państwu na instrumentach klawiszowych oraz biesiadę za stołami na akordeonie. Posiada ogromne poczucie humoru, którym zaraża wszystkich wokół. Dodatkowo świetny perkusista. Absolwent II stopnia szkoły muzycznej w klasie perkusji oraz Wydziału Artystycznego na UMCS. Obecnie perkusista Reprezentacyjnej Orkiestry Wojska Polskiego.

 

Przemek –Stanowisko: Wokalista, klawiszowiec, akordeonista

 

Świetny wokalista i klawiszowiec. Absolwent szkoły muzycznej 2 stopnia w klasie akordeonu i fortepianu. Zaśpiewa zarówno utwory Perfectu jak i Zenka z Akcentu. Przy tym zawsze uśmiechnięty.

 

Robert – Stanowisko: Wokalista, klawiszowiec, akordeonista

 

W swoim dorobku może śmiało odnotować kilkaset zagranych wesel, a co za tym idzie na pewno zna się na tej robocie. W Fieście panuje zasada, że grają z nami najlepsi dlatego też Robert jest w naszym gronie. Jest absolwentem wydziału artystycznego UMCS w klasie fortepianu, a na co dzień instruktorem studia wokalnego w Świdniku.

 Łukasz – Stanowisko: Gitarzysta

 

Gitarzysta o niesamowitych umiejętnościach. Nasz zespołowy Jimi Hendrix. Wydobywa z gitary takie dźwięki, iż czasami można ulec złudzeniu, że ten człowiek po prostu śpiewa gitarą. Jego specjalność to wszelkie rockowe i rock&rollowe numery. Na co dzień przygrywa na lubelskiej scenie rockowej. Na wasze życzenie zagra coś z repertuaru Santany lub przytnie niezłą solóweczkę do jakiegoś znanego hiciora.

 

Paweł – Stanowisko: Gitarzysta

 

Świetny gitarzysta. Potrafi wczuć się w każdy klimat muzyczny imponujac przy tym szybkimi i niesamowitymi dźwiękami. Sympatyczny i przebojowy. Posiada bardzo duże doświadczenie na lubelskiej scenie rockowej i nie tylko. Jeden z członków lubelskiej rockowej kapeli o nazwie LOOM.

 

 Piotrek – Stanowisko: Saksofonista

 

Absolwent I i II st Szkoły Muzycznej im. T. Szeligowskiego w Lublinie, obecnie student na wydziale Jazz i Muzyka Estradowa UMCS.

 

Wojtek – Stanowisko: Basista, Wokalista

 

Człowiek orkiestra. Basista z wieloletnim stażem. Nauczyciel gitary i gitary basowej w Świdnickim Towarzystwie Muzycznym. Basista zespołu “Coś tak o”   W Fieście dopełnia skład swoim oryginalnym brzmieniem, charyzmatycznym usposobieniem i ogromnym poczuciem humoru, a jego niespożyta energia udziela się wszystkim słuchaczom i członkom zespołu. Podobnie jak Magda ma fioła na punkcie butów. W środowisku znany również z miłości do słodyczy w każdej ilości i pod każdą postacią.

 

Paweł – Stanowisko: Perkusista

 

Świetny perkusista. Potrafi nieźle przywalić w bęben 😉 Ma w swoim dorobku wiele imprez tych na małej i na większej scenie, współpracując przy tym z wieloma zespołami.

 

Ula – Stanowisko: Perkusistka

 


I tu sprawdza się powiedzenie: “Kobieta najlepiej czuje się przy garach” 🙂 Od najmłodszych lat jej pasją była perkusja, a radość i energia płynąca z grania udziela się słuchaczom. Perkusistka znanego lubelskiego zespołu “Coś Tak O”.
Z wykształcenia inżynier, z zawodu projektant

 

Jarek – Stanowisko: Gitarzysta, Menadżer

 

Założyciel oraz właściciel zespołu. Na weselu prowadzi wszelkie zabawy i konkursy zarówno te za stołami jak i na parkiecie, a jego wieloletnie doświadczenie sprawia, że każda impreza jest udana. Gra również biesiadę na gitarze lub awaryjnie na akordeonie.
Wszelkie sprawy organizacyjne uzgadniacie z Magdą lub właśnie z nim.