Skład zespołu Fiesta

Fiesta to zespół muzyczny idealny na każde wesele lub imprezę, na której potrzebna jest dobra, energetyczna muzyka taneczna i wspaniała zabawa do białego rana.
Podstawowy skład naszego zespołu muzycznego oraz weselnego tworzą trzy osoby:

  • Wokalistka
  • Gitarzysta
  • Klawiszowiec (będący także wokalistą i grający na akordeonie)

Na Państwa życzenie, za dopłatą zapraszamy do współpracy z naszym zespołem dodatkowych muzyków – perkusistę, saksofonistę i gitarzystę basowego.

Koszt kolejnego instrumentu to 1100 zł.

Nasz zespół składa się z wielu utalentowanych artystów. Poniżej przedstawiamy ich sylwetki. Jeżeli potrzebny ci doświadczony i cieszący się dobrą opinią zespół na wesele – wybierz nas, a nie pożałujesz.

Alicja –Stanowisko: Wokalistka 

Wokalistka o wspaniałej barwie głosu, spontaniczna i przebojowa. Prowadzi cała imprezę od konferansjerki po wszelkie zabawy i konkursy a przy tym potrafi rozruszać nawet największych ponuraków. Absolwentka II stopnia szkoły muzycznej w klasie fletu. Zespołowa „gwiazda” która wszystkich członków zespołu doprowadza do białej gorączki z powodu notorycznego spóźnialstwa :). Na nieszczęście wszystkich jej wielbicieli już mężatka.

Martyna – Stanowisko: Wokalistka, saksofonistka

Wokalistka o miłej i ciepłej barwie głosu, która nie dość że fajnie śpiewa to na imprezie zagra Państwu marsza oraz kilka utworów biesiadnych na saksofonie.
Absolwentka I stopnia państwowej szkoły muzycznej w klasie fortepianu i saksofonu.
W przeciwieństwie do „gwiazdy” zawsze punktualna i na czas

Łukasz – Stanowisko: Wokalista, klawiszowiec, akordeonista

Wokalista z najdłuższym stażem w Fieście. Posiada bardzo szeroki i bogaty repertuar. Świetnie śpiewa nie tylko polskie ale i zagraniczne hity. Świetny konferansjer, na weselu zajmuje się wszelkimi sprawami organizacyjnymi jak i prowadzeniem zabaw, zarówno tych na parkiecie jak i za stołami. Pomimo najdłuższego stażu w zespole przed każdą imprezą ma stres jak by to było jego pierwsze wesele dzięki czemu wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik.

Michał – Stanowisko: Wokalista, klawiszowiec, perkusista, akordeonista

Człowiek orkiestra. Wokalista o przyjemnej i ciepłej barwie głosu, świetnie sprawdza się we wszystkich gatunkach muzycznych, ale specjalizuje się głównie w polskich tanecznych rytmach. Na weselu zagra państwu na instrumentach klawiszowych oraz biesiadę za stołami na akordeonie. Posiada ogromne poczucie humoru, którym zaraża wszystkich wokół. Dodatkowo świetny perkusista. Absolwent II stopnia szkoły muzycznej w klasie perkusji oraz Wydziału Artystycznego na UMCS. Obecnie perkusista Reprezentacyjnej Orkiestry Wojska Polskiego.

Kuba – Stanowisko: Gitarzysta

Gitarzysta z rockowym zacięciem. Od kilku lat aktywnie uczestniczy w wydarzeniach Lubelskiej sceny muzycznej nagrywając płyty i grając koncerty w całym województwie. Na co dzień student wydziału Jazzu i muzyki estradowej UMCS oraz nauczyciel w Lubelskiej szkole rocka.

Karol – Basista

Przygodę z muzyką zaczął od pianina. Później była gitara i w końcu dobry człowiek rzucił go w objęcia czterech strun basowych. Grywał w kilku spontanicznie tworzonych projektach na wyżej wymienionych instrumentach oraz na basie w kilku lubelskich zespołach. Na co dzień zajmuje się wieloma rzeczami w pewnej firmie produkcyjnej, co nie przeszkadza mu grać..